Hakkımızda

 •        

  Hoş Geldiniz;

      SAĞLICAN İÇ MİMARLIK 2012 yılında işletme sahibi Samed SAĞLICAN tarafından iç mimari proje hizmetleri sunmak ve tüm mimari, mekanik, elektrik ,inşaat faaliyetleri üzerine mühendislik, danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermek için Konya merkezli olarak kurulmuştur. Bununla beraber ülkenin çeşitli şehirlerinde proje ve uygulama anlamında birçok çalışmalar yapmıştır.

        İlk Kurulduğumuz günden bugüne ergonomi ve sanatı birleştirerek müşterilerimizin tamamının alın terine kıymet vermiş ve ekonomik çözümler sunarak ardımızda birçok güler yüzlü insan bırakmayı başarmış bulunmaktayız.

        Sağlıcan İç Mimarlık olarak yıllardır alanında uzman proje ekibi istihdam etmekle beraber, uygulama konusunda birçok zorlu projeye parmak izleri bulaşmış ,işlerimize gereken kıymeti vererek imalata katkı sağlayan 30 kişilik teknik, usta ve yardımcı personelimizle beraber çalışmaktayız.

       İşletme olarak temel amacımız, geçmişte olduğu gibi aynı güven ve profesyonellikle gelecekte de teknoloji ve sanatı kullanarak çok daha büyük projelerde görev almak ve ülkemize daha fazla katma değer sağlamaktır .Bu görüşten yola çıkarak 2020 Yılının ilk çeyreğinde Konya İl Sınırlarında hizmet verme amacı ile şehrimizin ilk sanal yapı malzemeleri marketi olan www.konyadatadilat.com’u marka ve tescilini alarak kurmuş bulunmaktayız.

 • 0 (332) 237 20 20 (Pbx)
 • Selçuker Center Parsana Mah.Zümrütova Sok.No:1/2
 • saglicanicmimarlik@gmail.com